Entry-header image

O Apartmáne Taktik

KOMFORT A RELAX ZA SKVELÉ CENY

Vitajte v Apartmáne Taktik

Apartmán Taktik je novopostavený penzión vo Veľkom Mederi v blízkosti Termálneho kúpaliska s celoročnou prevádzkou Vám ponúka výhodné , príjemné a rýchle ubytovanie v tichom prostredí. Vzdialenosť od Termál parku je cca 150 m, 5 minút peši. Ubytovacia kapacita je 56 lôžok, 16 apartmánov.

Apartmány sú vybavené kompletne zariadenou kuchyňou, ktorá je vybavená chladničkou, dvoj platňou, mikrovlnkou, kanvicou, varným náčiním a príborom. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie, TV-SAT, internetové pripojenie -WIFI. Izby sú priestranné, dvoj až štvorlôžkové.

Možnosť posedenia na terase, alebo pod krytou terasou a grilovanie. Pre deti pieskovisko, hojdačka, trampolína.
Parkovanie je zabezpečené v priestore areálu s chráneným kamerovým systémom. Poskytujeme zvýhodnené čipové náramky na celodenný vstup do Termál parku Veľký Meder s možnosťou jedného opustenia areálu.

VHODNÝ PRE RODINY S DEŤMI

Rodiny si u nás pobyt obľúbili…

Rodiny s deťmi si u nás pobyty veľmi obľúbili. Vzhľadom k tomu, že sa pár metrov od nášho penziónu nachádza Termál Park, kde sa vaše ratolesti môžu vyšantiť. Náš penzión taktiež disponuje vlastným detským ihriskom, trampolínou a ďalšími atrakciami pre vašich najmenších, zatiaľ čo vy si môžete vychutnať šálku kávy na našej terase alebo grilovačku v altánku.

HLADNÍ NEZOSTANETE…

Stravovanie…

Stravovanie pre záujemcov je možné zabezpečiť v neďalekej reštaurácii. Ubytovanie vhodné pre širokú vrstvu návštevníkov – pre rodiny s deťmi, pre mladých, aj pre seniorov. K nám si môžete zobrať so sebou na rekreáciu aj svojho štvornohého miláčika. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, skupinky turistov, mladých, aj seniorov.
„7. deň za polovičnú cenu v Apartmány Taktik.“